Label
   
  چگونگی چیدمان چمدان دونفره  
 
 
 
 
  چیدن چمدان یک مهارتی است که سفر کرده ها این مهارت را خوب بلدند. اگر شما هم جزو زوج های جوانی هستید که می خواهید یک سفر دو نفره مثل ماه عسل بروید و اطلاعات کافی در این باره ندارید این مطلب را بخوانید تا مهارت های چمدان چیدن دو نفره را یاد بگیرید. ...  
 
 
 

1.      یک کیسه یا کیف پلاستیکی بزرگ برای لوازم آرایش و یک کیف بزرگ دیگر برای قرار دادن اسباب و وسایل حمام در نظر بگیرید. جای این دو کیف درمرکز چمدان است. در این صورت لوازم داخل کیفها از ضربه هایی که در اثر فشار به گوشه و کنار چمدان می آید در امان هستند. برای احتیاط می توانید ظرف شامپو را در کیسه ای محکم ببندید. با این کار از ریختن شامپو در داخل چمدان و لباسها نجات پیدا می کنید.

 

2.      لباسهای ظریف و نازک را هر چقدر می توانید کمتر تا کنید  تا چروک نشوند. مثلا می توانید آنها را از نیمه تا کرده و لابلای هر تا را با ملافه یا دیگر لباسها پرکنید تا هر چه کمتر به لباس مورد نظر فشار بیاید و کمتر چین و چروک پیدا کند.

 

3.      لباس های بلند مثل دامن ها و شلوارها را لوله کنید دراین صورت کمتر چروک می شوند . همان چروک اندک هم وقتی به مقصد رسیدید با آویزان کردن لباس برطرف میشود و دیگر نیازی به اتو کردن شان نیست.

 

4.      کفشها را اگر می خواهید در چمدان بگذارید با لباسهای کوچک و کم حجم مانند جوراب ها پرکنید. دراین صورت هم شکل و فرم کفشها حفظ می شوند و هم جایی برای لباسهای کوچکتان پیدا کرده اید. به طور کل سعی کنید هیچ فضایی از چمدانتان خالی نماند حتی یک سانت! درضمن برای اینکه ته کفش به لباس ها نمالد می توانید کفش ها را در کیسه یا کلاه حمام بسته بندی کنید.

 

5.      می توانید برای سرگرمی در سفر یکی دو بازی کم حجم مثل شطرنج،مارپله ، منچ، کارت های حافظه و یک یا دوجلد مجله و کتاب نازک هم گوشه و کنار چمدان جا بدهید تا در سفر از اوقات فراغت به خوبی استفاده کنید.


6.      اگر با وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس یا هواپیما  سفر می کنید طوری که احتمال گم شدن یا جابه جا شدن چمدان و وسایلتان وجود دارد، بهترین کار برای جلوگیری از این مشکلات استفاده از چند سانت روبان رنگی است. با بستن یکتکه روبان رنگی به دسته ساک یا چمدانتان به راحتی می توانید آنها را از بین وسایل دیگران تشخیص داده و جدا کنید.

 

7.      یک روش دیگر هم برای پیدا کردن چمدان یا ساک وجود دارد و آن هم استفاده از پلاک یا کارتهای شناسایی یا برچسب است. روی کارت یا برچسب یک تلفن تماس و شماره پروازتان را بنویسید تا در صورت گم شدن ، یابنده بتواند با در دست داشتن این نشانه ها شما را پیدا کند.

 

 

my wife cheated now what site married affairs